Kosz "Prostokąt standard" malowany, obszyty materiałem wzór - hortensja biała

Nowy produkt

Elegancja i niepowtarzalność to z całą pewnością atuty oferowanego kosza. Wysoka jakość wykonania to gwarancja satysfakcji.

Więcej szczegółów

Ilość produktów: 4

196,00 zł brutto

Opis

Model kosza Prostokąt
Materiał wykonania Wiklina korowana
Kolor Opcje wyboru
Wzór/Kolor obszycia Hortensja biała
Wymiary kosza dużego Prostokąt duży - wysokość - 63 cm, szerokość - 47 cm, głębokość - 35 cm
Uwagi Podane wymiary mogą się różnić +/- 3 cm

Więcej informacji

Kosz "Prostokąt standard" malowany

obszyty materiałem wzór - hortensja biała

Oferowany kosz z całą pewnością zasługuje na uwagę. Kosz jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wykonany z wysokiej jakości polskiej wikliny z dużą dbałością i staranności gwarantuje satysfakcję. Dodatkowo pomalowany wysokiej jakości farbą wodorozcieńczalną, techniką pozwalająca na uzyskanie najlepszego efektu. Przysłowiową „wisienką na torcie” jest elegancki i niepowtarzalny wkład z materiału z unikatowym wykończeniem. Wkład wykonany jest z białego materiału, który na zewnątrz wykończony jest dekoracyjnym pasem, który daje super efekt.

Wyroby wiklinowe oferowane w naszym sklepie internetowym to wysokiej jakości ekologiczne produkty. Wyplatamy wyłącznie z krajowej wikliny, którą starannie dobieramy do wyplatania koszy. Duże doświadczenie naszych rzemieślników to gwarancja wysokiej jakości i dbałości o detale.

Ze względu na różne ustawienia monitorów czy wyświetlaczy urządzeń mobilnych jak również  różnym natężeniem padającego na nie światła kolory mogą się różnić od widocznych na zdjęciu.

30 innych produktów w tej kategorii: