Kosz wiklinowy "Prostokąt standard" malowany, obszyty materiałem wzór - magnolia

Nowy produkt

Kosze wiklinowe na bieliznę wyplatane z wysokiej jakości polskiej wikliny. Kosze posiadają praktyczny wkład z materiału.

Więcej szczegółów

Ilość produktów: 4

196,00 zł brutto

Opis

Model kosza Prostokąt
Materiał wykonania Wiklina korowana
Kolor Opcje wyboru
Wzór/Kolor obszycia Magnolia
Wymiary kosza dużego Prostokąt duży - wysokość - 63 cm, szerokość - 47 cm, głębokość - 35 cm
Uwagi Podane wymiary mogą się różnić +/- 3 cm

Więcej informacji

Kosz wiklinowy "Prostokąt standard" malowany

obszyty materiałem wzór - magnolia

Oferowany kosz wykonano ręcznie z polskiej wikliny a następnie pomalowano wysokiej jakości farbą wodorozcieńczalną. Wewnątrz znajduje się praktyczny wkład z materiału w kolorze białym z dekoracyjnym wykończeniem na zewnątrz, co widoczne jest na prezentowanym zdjęciu. Kosz z materiałowym wkładem doskonale sprawdza się jako kosz na bieliznę lub też pojemnik do przechowywania ubrań sezonowych.

Kosze wiklinowe oferowane w naszym sklepie wyplatane są wyłącznie z polskiej wikliny. Wysoką jakość wykonania gwarantują fachowcy, którzy plecionkarstwem i wyplataniem koszy zajmują się od pokoleń. Ich doświadczenie to pewność, że kosze wiklinowe wyplatane są zgodnie z sztuką. Polska wiklina cechuje się dużą wytrzymałością, estetyką i niepowtarzalnym kolorem.

Ze względu na różne ustawienia monitorów czy wyświetlaczy urządzeń mobilnych jak również  różnym natężeniem padającego na nie światła kolory mogą się różnić od widocznych na zdjęciu.

30 innych produktów w tej kategorii: