Kosz na pranie "Prostokąt standard" malowany z materiałem ecru

Nowy produkt

Solidny i praktyczny wiklinowy kosz na pranie, model "Prostokąt standard", malowany z materiałowym wkładem w kolorze ecru. Kosz aktualnie dostępny jest w dwóch rozmiarach i czterech kolorach takich jak: biały, kremowy, szary, wenge. 

Więcej szczegółów

Ilość produktów: 32

170,00 zł brutto

Opis

Model kosza Prostokąt
Materiał wykonania Wiklina korowana
Kolor Opcje wyboru
Wzór/Kolor obszycia Ecru
Wymiary kosza małego Prostokąt mały - wysokość - 44 cm, szerokość - 45 cm, głębokość - 35 cm
Wymiary kosza dużego Prostokąt duży - wysokość - 63 cm, szerokość - 47 cm, głębokość - 35 cm
Uwagi Podane wymiary mogą się różnić +/- 3 cm

Więcej informacji

Kosz wiklinowy "Prostokąt standard"

malowany z materiałem kol. ecru

Praktyczny i solidny wiklinowy kosz na pranie, model "Prostokąt standard", malowany z materiałowym wkładem w kolorze ecru. Kosz oferujemy w dwóch rozmiarach i czterech kolorach : biały, kremowy, szary, wenge. Materiałowy wkład w który wyposażyliśmy nasz kosz na pranie daje się w łatwy i szybki sposób zdjąć np. do prania.

Wiklinowe kosze z naszej oferty wyplecione są wyłącznie z wikliny pochodzącej z krajowych plantacji, przez rzemieślników zajmujących się wyplataniem od pokoleń. Dlatego możemy zapewnić, że wszystkie oferowane kosze wiklinowe to najwyższa jakość i standard.

Dostępne są dwa podstawowe rozmiary kosza, których wymiary podajemy powyżej.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe i w zależności od koloru kosza przedstawiają kosz duży lub mały czy też sam kolor kosza i materiałowego wkładu.

Ze względu na różne ustawienia monitorów czy wyświetlaczy urządzeń mobilnych jak również  różnym natężeniem padającego na nie światła kolory mogą się różnić od widocznych na zdjęciu.

Prezentowane zdjęcia stanowią własność  firmy PHU "MOON PEARL"

30 innych produktów w tej kategorii: