Kosz "Prostokąt standard" - malowany

Nowy produkt

Wiklinowy kosz na pranie, model "Prostokąt standard" w różnych wersjach kolorystycznych. Kosz wiklinowy - malowany, dostępny w dwóch rozmiarach.

Więcej szczegółów

Ilość produktów: 48

142,00 zł brutto

Opis

Model kosza Prostokąt
Materiał wykonania Wiklina korowana
Kolor Opcje wyboru
Wymiary kosza małego Prostokąt mały - wysokość - 44 cm, szerokość - 45 cm, głębokość - 35 cm
Wymiary kosza dużego Prostokąt duży - wysokość - 63 cm, szerokość - 47 cm, głębokość - 35 cm
Uwagi Podane wymiary mogą się różnić +/- 3 cm

Więcej informacji

Kosz "Prostokąt standard" - malowany

Solidny wiklinowy kosz na pranie, dostępny w kilku opcjach kolorystycznych i dwóch standardowych rozmiarach. Kosz wykonany jest z wysokiej jakości polskiej wikliny a następnie malowany na żądany kolor. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu używamy farb, które najlepiej sprawdzają się przy malowaniu wikliny a opracowana metoda malowania daje najlepsze efekty. Oferowany kosz najczęściej wykorzystywany jest jako kosz na bieliznę, jednak duża gama kolorystyczna z całą pewnością ułatwia wykorzystanie go do innych celów. Kosze w żywych kolorach z całą pewnością sprawdzą się w pokoju dziecięcym jako kosz na zabawki, gry, poduszki itp. Różnorodność kolorów ułatwi też dobranie odpowiedniego kosza do różnych aranżacji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą i podzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami czy sugestiami.

Ze względu na różne ustawienia monitorów czy wyświetlaczy urządzeń mobilnych jak również  różnym natężeniem padającego na nie światła kolory mogą się różnić od widocznych na zdjęciu.

30 innych produktów w tej kategorii: