Kosz "Prostokąt dzielony"

Nowy produkt

Wyroby wiklinowe to między innymi kosze wiklinowe na pranie. Oferowany w tym miejscu kosz to jeden z nich. Kosz posiada praktyczną przegrodę, umożliwiającą segregowanie bielizny np. według koloru. Wiklinowy kosz dostępny jest w trzech rozmiarach w opcji "Na zamówienie"

Więcej szczegółów

Kosz dostępny na zamówienie

169,00 zł brutto

Opis

Model kosza Prostokąt dzielony
Materiał wykonania Wiklina korowana
Kolor Naturalny kolor wikliny korowanej
Wymiar kosza ( nr 1. ) 1. Kosz - dł - 65 cm, wys.. - 40 cm, szer. - 40 cm
Wymiar kosza ( nr 2. ) 2. Kosz - dł - 75 cm, wys. - 45 cm, szer. - 45 cm
Wymiar kosza ( nr 3. ) 3. Kosz - dł - 85 cm, wys. - 50 cm, szer. - 50 cm
Uwagi Podane wymiary mogą się różnić +/- 3 cm

Więcej informacji

Kosz  "Prostokąt dzielony"

Osobą poszukującym dużego kosza na bieliznę i dysponującymi odpowiednim miejscem w pomieszczeniu, polecamy, kosz wiklinowy model "Prostokąt dzielony". Kosz można z powodzeniem wykorzystać jako kosz na pranie, do łatwego segregowania prania białego i kolorowego. Przegroda standardowo montowana jest w połowie szerokości kosza, jednak istnieje możliwość zamontowania jej w innym miejscu. Kosze wiklinowe na pranie dostępne są w trzech rozmiarach, jednak wykonujemy go jedynie na zamówienie. Czas oczekiwania nie powinien przekroczyć 21 dni roboczych. W razie konieczności istnieje możliwość zmodyfikowania wymiarów. W razie pytań prosimy o kontakt na @ przed dokonaniem zakupu.

Ze względu na różne ustawienia monitorów czy wyświetlaczy urządzeń mobilnych jak również  różnym natężeniem padającego na nie światła kolory mogą się różnić od widocznych na zdjęciu.

30 innych produktów w tej kategorii: