Wiklinowy kosz na choinkę, biały, Boże Narodzenie Zobacz większe

Wiklinowy kosz na choinkę, biały, Boże Narodzenie

Nowy produkt

Praktyczny i elegancki wiklinowy kosz na choinkę w kolorze białym. Kosz wykonany z polskiej niekorowanej wikliny, malowany, dostępny w trzech rozmiarach.

Więcej szczegółów

30,00 zł brutto

Opis

Model kosza Duca
Materiał wykonania Wiklina niekorowana
Kolor Biały
Duca 30 cm Średnica - 30 cm, wysokość - 23 cm ( bez uszek )
Duca 40 cm Średnica - 40 cm, wysokość - 29 cm ( bez uszek )
Duca 45 cm Średnica - 45 cm, wysokość - 30 cm ( bez uszek )
Uwagi Podane wymiary mogą się różnić +/- 3 cm

Więcej informacji

Boże Narodzenie

Wiklinowy kosz na choinkę, biały

Wyroby wiklinowe to szeroka gama produktów wykonanych z naturalnego surowca jakim jest wiklina. Wszystkie produkty wiklinowe oferowane w naszym sklepie łączy fakt, że wyplatane są wyłącznie z polskiej wikliny.

Kosz wiklinowy, model "Duca" oferowany w tym miejscu, to bardzo popularny i lubiany model kosza. Posiada on szerokie zastosowanie. W tym miejscu oferujemy go jako bardzo urokliwy wiklinowy kosz na choinkę. Kosz wykonano z wikliny niekorowanej a następnie pomalowano na biało. Posiada on lekkie przetarcia, które mogą sugerować, że kosz jest oszroniony.

Oferujemy trzy rozmiary kosza, tak aby można było wybrać kosz stosownie do wielkości drzewka. Jednocześnie informujemy, że dla stabilności koszyka z drzewkiem należy go odpowiednio dociążyć. Najlepiej do tego celu nadaje się żwir, piasek czy kamienie. Przy żywym drzewku najlepiej sprawdzi się piasek, który będziemy mogli nawilżać. Należy wtedy pamiętać o wyłożeniu kosz folią.